Associated Press unveils all-state football teams - 13 WTHR Indianapolis

Associated Press unveils all-state football teams

Posted: Updated:
INDIANAPOLIS -

The Associated Press 2012 all-state teams as selected by voting members around the state of Indiana. Players are listed alphabetically by position, height, weight, class and school.

CLASS 5A

OFFENSE

QB: Drake Christen, 5-9, 160, Sr., Lawrence Central

RB: Ryan Ripp, 6-0, 210, Sr., Hamilton Southeastern; David Yancey, 5-11, 200, Sr., Lake Central

WR: Isaac Griffith, 6-0, 180, Sr., Homestead; Jon-Marc Anderson, 5-10, 165, Sr., Castle

TE: Calvin Blank, 6-5, 220, Sr., Terre Haute North

OL: Skylar Lacy, 6-8, 305, Sr., Southport; Tim Gardner, 6-5, 320, Sr., Lawrence Central; Thomas Shoaf, 6-6, 255, Sr., Columbus North; Ruben Holcomb, 6-5, 285, Sr., Fort Wayne Snider; Alex Woods, 6-3, 240, Jr., Center Grove

K: Aaron Del Grosso, 5-11, 175, Sr., Hobart

DEFENSE

DL: Elijah Daniel, 6-4, 250, Sr., Avon; Darius Latham, 6-5, 290, Sr., North Central; David Kenney, 6-2, 250, Sr., Indianapolis Pike; William Lee, 6-2, 280, Sr., Indianapolis Tech

LB: Tim Kimbrough, 5-11, 230, Sr., Warren Central; Brandon Lee, 6-3, 215, Jr., Lawrence Central; John Kenny, 6-2, 210, Sr., Carmel

DB: Chase Dutra, 6-2, 200, Sr., Brownsburg; Antonio Allen, 5-10, 205, Sr., Indianapolis Ben Davis; Marion Swann, 6-1, 180, Sr., Center Grove; Nick Reese, 6-1, 180, Sr., Fort Wayne Snider

P: Sterling Steadham, 5-9, 170, Sr., Indianapolis Ben Davis

HONORABLE MENTION

QB: Chris Barrett, Terre Haute North; Connor Christiansen, Fishers; Parker Dunshee, Zionsville; Danny Elting, Terre Haute South; Mitch Gilles, Castle; C.J. Jackson, Fort Wayne North Side; Mason Kutruff, Martinsville; Zach Oakley, Mishawaka Penn; Jake Raspopovich, Merrillville

RB: Nate Deno, McCutcheon; James Gilbert, Indianapolis Tech; Darian Green, Lafayette Jefferson; Anthony Linnear, Fort Wayne North Side; Kaine Liscomb, Martinsville; Tristan McClone, Warsaw; Christian Perry, Southport; Alex Rodriguez, Lawrence Central; Connor Stapleton, Center Grove; Isaiah Townsend, Lawrence Central

WR: Dominique Booth, Indianapolis Pike; Aaron Dye, Merrillville; Jalen Edwards, Avon; Kenny Jones, Lawrence Central; John Naumcheff, Zionsville; Devin Reece, Westfield; Austin Roberts, Carmel; Trey White, Lawrence Central

TE: Addison Dellinger, Fort Wayne Snider; Nate Wozniak, Center Grove

OL: Chase Alexander, Avon; David Boyer, Southport; Drew Broughton, Fishers; Micah Brown, Southport; Jackson Day, Mishawaka Penn; Fred Hopkins, Indianapolis Tech; Lukayus McNeil, Decatur Central; Gabriel Miller, Mishawaka Penn; Josh Podzielinski, Noblesville; Kevin Willis, Lawrence Central

K: Brandon Dowers, Brownsburg

DL: Dillon Dallas, Center Grove; Kris Davis, Warren Central; Derrick Dunlap, Lawrence Central; Taylor Goshen, Fort Wayne Carroll; Angelo Hayes, Decatur Central; Rashawn Moseley, Indianapolis Tech; Weston Painter, Fort Wayne Snider; Deshai Powell, Lawrence Central; Gelen Robinson, Lake Central; Ben Wiley, Indianapolis Ben Davis

LB: Nikia Averitte, Lawrence Central; Lee Davis, Terre Haute North; Austin Day, Decatur Central; Caleb Harper, McCutcheon; Jordan Jackson, Decatur Central; Connor Ludwig, Brownsburg; Robbie Peck, Fishers; Scott Penola, Zionsville; Brian Stinnett, Avon; Tre' Turnstill, Indianapolis Ben Davis

DB: Luke Kseniak, Noblesville; Ryan Neal, Merrillville; Jeremy Shupperd, Brownsburg; Drue Tranquill, Fort Wayne Carroll

CLASS 4A

OFFENSE

QB: Alex Cowan, 5-7, 160, Jr., Columbus East

RB: Gino Gillum, 5-8, 175, Sr., Indianapolis Cathedral; George Fields, 6-0, 185, Jr., Lowell

WR: Grey Fox, 5-10, 175, Jr., East Noble; Antwon Ivery, 5-9, 175, Soph., South Bend Washington

TE: Ryan Watercutter, 6-2, 190, Jr., Fort Wayne Dwenger

OL: Tyler Hoffman, 6-1, 260, Sr., Concord; Rob McKee, 6-4, 285, Sr., Columbus East; Dan Samuelson, 6-6, 285, Sr., Plymouth; Colin Sandor, 6-2, 275, Sr., Indianapolis Cathedral; Gerald Valenzuela, 5-10, 290, Sr., Hobart

K: Aaron Delgrosso, 5-11, 175, Sr., Hobart 

DEFENSE

DL: Austin Conway, 6-2, 220, Sr., Delta; Franko House, 6-6, 245, Sr., Concord; Anthony Martin, 6-3, 220, Sr., New Haven; Ethan Runnebohm, 6-3, 260, Sr., Shelbyville

LB: Mason Nickell, 5-10, 206, Sr., Indianapolis Roncallli; Payton Stonefield, 6-1, 205, Sr., East Central; Johnny Williams, 6-0, 205, Soph., Kankakee Valley

DB: Larunte Fairley, 5-9, 160, Sr., East Chicago; Samuel Schrader, 5-11, 185, Sr., Mishawaka; Stu Stanley, 6-1, 195, Sr., Indianapolis Cathedral; Jordan Summers, 6-1, 217, Sr., Evansville Reitz

P: Cody Childress, 6-5, 170, Sr., Mishawaka

HONORABLE MENTION

QB: Timber Hatfield, Muncie South; Daigen Morgan, South Bend Washington; Samuel Schrader, Mishawaka; Nic Weimer, East Noble

RB: Tyler Birky, Kankakee Valley; Matthew Carver, Mishawaka; Markell Jones, Columbus East; Kendall Huff, Hammond Morton; Tyler McDaniel, Mishawaka; Anthony Moore, New Haven; Luke Otley, Indianapolis Roncalli; Kole Stogner, Greenwood; Anthony Taborn, South Bend Clay; Ke'Andre Vaughn, Evansville Reitz; Wade Young, New Prairie

WR: TreQuan Burnett, East Chicago; Adam Glanders, Concord; Evan Fette, East Central; Jeremiah Johnson, South Bend Washington; Aaron Killebrew, Evansville Harrison; Sampson Levingston, Indianapolis Cathedral

TE: Nick Bokun, Hobart

OL: Blake Bowers, Fort Wayne Dwenger; Dustin Dennig, South Bend Washington; Spenser Kersey, Lowell; Kurt Nelligan, Evansville Reitz; Jacob Strauch, Muncie South; Garrett Vandersaul, Columbia City

K: Alec Booth, Shelbyville; Daniel Flores, East Chicago; Grif Oakes, Greenwood

DL: Jalen Alston, East Chicago; Walker Boyles, East Noble; Devin Campbell, South Bend Riley; Drake Demuyt, East Noble; Tony Fair, South Bend Washington; Devonte Hughes, South Bend Washington; Michael McQueen, Concord; Ben Orem, Shelbyville; Johnny Morrison, Kankakee Valley; Ronald Scott, Hammond Morton; Tycri Smith, Columbia City; Nolan Wilson, Leo

LB: DuWhan Alford, Concord; Rodney Applewhite, South Bend Clay; Bryce Campbell, Indianapolis Cathedral; Martayveus Carter, East Chicago; Michael Clements, Indianapolis Roncalli; Ben Evans, Fort Wayne Dwenger; Mitch Leckrone, Lowell; Peyton McCardwell, Pendleton Heights; Jarvis Mitchell, South Bend Washington; Austin Montgomery, Greenwood; Caleb Munson, Leo; Reid Rohrbacher, Leo; Mason Schnarr, Evansville Reitz; Patrick Shaw, East Chicago; Luke Stanisci, New Prairie; Tyler Weller, New Prairie

DB- Jordan Betserai, Greenwood; Drey Devereaux, Hobart; Nick German, Fort Wayne Dwenger; Jordan Hogue, New Haven; Brandon Mable, East Noble; Taylor Miller, Concord; Jared Murphy, Columbia City; Jason Stewart, East Chicago; Jordan Summers, Evansville Reitz; Brian Wichman, Columbus East; Haki Woods, South Bend Washington

P: Jon Furrow, Pendleton Heights

CLASS 3A

OFFENSE

QB: Aaron Daniel, 6-0, 190, Sr., Charlestown 

RB: Devan Emerson, 5-11, 170, Sr., Jimtown; Pete Hartley, 5-8, 170, Sr., Indianapolis Chatard

WR: Tyler Odle, 5-7, 145, Sr., Charlestown; Ronnie Smith, 6-7, 190, Sr., Western Howard

TE: Matt Bitter, 6-2, 190, Sr., Evansville Memorial

OL: Joe Doyle, 6-5, 265, Sr., Indianapolis Chatard; Dylan Hensley, 6-2, 278, Sr., Mishawaka Marian; Will Johnson, 6-3, 280, Sr., Jimtown; Peter Myers, 6-2, 225, Sr., Greensburg; Hunter Schuman, 6-2, 280, Jr., John Glenn

K: Sedrick Weinschenk, 5-7, 150, So., Greencastle

DEFENSE

DL: Jade Doty, 5-11, 173, Jr., West Lafayette; Austin Simison, 6-1, 190, Sr., Eastbrook; J.P. Slykas, 5-8, 235, Jr., Culver Academies; Brian Smallbone, 6-4, 195, Sr., South Bend St. Joseph's

LB- Mac Gardiner, 6-1, 205, Sr., Twin Lakes; Quinton Skibinski, 6-2, 210, Sr., West Lafayette; Garrett Smith, 5-10, 180, Sr., Vincennes; Ty Webster, 6-0, 210, Sr., North Montgomery;

DB: Joe Fagan, 6-4, 201, Sr., Indianapolis Chatard; Ray Kowalski, 6-0, 175, Sr., South Bend St. Joseph's; Vince Ravotto, 5-11, 150, Sr., Mishawaka Marian; Jordan Scheller, 6-0, 200, Sr., Gibson Southern

P: Kyle Richardville, 5-10, 150, Sr., Vincennes

HONORABLE MENTION

QB: Scott Amor, Danville; Corey Beck, Hamilton Heights; Nick Gillam, Greencastle; Jake Hendershot, Tri West; Dane Hurley, Evansville Memorial; C J McMann, Western Boone; Brandon Rooze, Benton Central; Ben Shriver, Tippecanoe Valley; Colton Wilder, Princeton; Matthew Wray, Indian Creek

RB: Tanner Adams, Jimtown; L V Bowden, Western Boone; Carrington Crutcher, Evansville Bosse; Blake Dailey, Mississinewa; Conner Faulkner, Hamilton Heights; Trey Parsons, Washington; Autry Pickens, Danville; McKinley Warren, Evansville Memorial; Michael Whitfield, Mishawaka Marian

WR- Mitchell Alexander, Tri West; Tanner Andrews, Tippecanoe Valley; Devon Burton, Southmont; Austin Clark, Princeton; Josh Elpers, Gibson Southern; Ethan Englehardt, Hamilton Heights; Deon Hardiman, Princeton; Jordan Jackson, Crawfordsville; Jayson Jamerson, Princeton; Marq Rogers, Concordia; Tyler Ross, Corydon Central; Layne Taylor, Silver Creek; Grant Weatherford, Hamilton Heights

TE: Connor Edmonds, South Bend St. Joseph

OL: Kirk Barron, Mishawaka Marian; Wade Fisher, OL, Gibson Southern; Zac Knight, Charlestown; Michael Richardson, Princeton; Justin Yates, Heritage Hills

K: Michael Farkas, Mishawaka Marian; Will Knapke, Heritage; Nick Stahl, Brownstown Central

DL: Matt Bitter, Evansville Memorial; Garrett Elpers, Gibson Southern; Dillion Gohn, Mishawaka Marian; Tyler Hale, Western Boone; Garrett Hittle, Rushville; DJ Perdue, Brebeuf Jesuit

LB: Justin Bennett, Indianapolis Chatard; Kelsey Coslett, Evansville Memorial; Landon Cunningham, Hamilton Heights; Rob Dury, Indianapolis Chatard; Jake Harper, Charlestown; Alex Kimack, Indianapolis Chatard; Justin Klausner, Brebeuf Jesuit; Kevin McFadden, South Bend St. Joseph; Garrett Phelps, Crawfordsville; Quinton Skibinski, West Lafayette; Tyler Webster, North Montgomery; Michael Weimer, Indianapolis Chatard; Alex Widmer, Evansville Memorial

DB: David Anguish, Gibson Southern; Will Beatty, Danville; Casey Coleman, South Bend St. Joseph; Mason Patterson, Yorktown; Ben Shriver, Tippecanoe Valley; Nolan Sponseller, Tippecanoe Valley

CLASS 2A

OFFENSE

QB: Austin Anglea, 6-0, 200, Sr., Speedway; Matt Hunt, 5-10, 180, Sr., Heritage Christian; Jake Purichia, 6-1, 200, Jr., Indianapolis Ritter

RB: Chad Banschbach, 5-8, 185, Sr., Lawrenceburg; Sammy Mireles, 5-8, 175, Jr., Elwood

WR: Blake Hoover, 6-0, 170, Sr., Tipton; Alex Parrett, 6-0, 170, Sr., Indianapolis Ritter; Anthony Warrum, 6-2, 180, Sr., Heritage Christian

TE: Nick Serratto, 6-3, 220, Sr., Andrean

OL: Weston Cockrell, 6-2, 260, Sr., Northwestern; Briar Gerber, 6-5, 240, Sr., Bluffton; Keylahn Hodo, 6-2, 295, Sr., Indianapolis Ritter; Eric Kuznar, 6-3, 265, Sr., Churubusco; Chris Travis, 6-3, 295, Sr., Eastern (Greentown)

K: Jake Newman, 6-0, 170, Sr., Lawrenceburg

DEFENSE

DE: Luke Knutson, 6-2, 210, Sr., Cass; Ben Polk, 6-4, 240, Sr., Evansville Mater Dei

DT: Danny Beckman, 6-3, 310, Sr., Fort Wayne Luers; Ryan Chestnut, 6-5, 235, Sr., South Putnam

LB: James Altherr, 5-10, 230, Sr., Tipton; Wes Harness, 6-0, 195, Sr., North Posey; Jaylon Smith, 6-3, 219, Sr., Fort Wayne Luers

DB: Bobby Cornett, 6-0, 175, Sr., Bremen; Gatlin Kramer, 5-10, 150, Jr., Winchester; Dakota Nelson, 5-9, 160, Sr., Triton Central; Alex Springer, 5-10, 175, Sr., Evansville Mater Dei

P: Nick Neidig, 6-3, 200, Sr., North Posey

HONORABLE MENTION

QB: Blake Blaker, Eastside; Michael Duane, Fountain Central; Payne Fortner, Sullivan; Jace Hartz, Evansville Mater Dei; Hunter Hickman, Rensselaer Central; Dean Hill, Boone Grove; Austin Hooker, Tipton; T.J. Nethery, Shenandoah; Jason Nicodemus, Churubusco; Justin Pennington, River Forest; Brandon Rooze, Benton Central; Sheldon Slusser, Cass

RB: Tanner Akers, South Vermillion; Travis Allen, Paoli; Kegan Anderson, Oak Hill; Logan Beaman, Indianapolis Ritter; Papee Byers, Eastern (Greentown); Jacob Casper, Manchester; Nolan Goebel, Evansville Mater Dei; Chandler Hale, Shenandoah; Zack Kogut, Andrean; Lucas Lorian, South Putnam; Josh Manion, Speedway; Kyle Ostrander, Fairfield; Daniel Perez, Southridge; Cody Poynter, Boone Grove; Jason Sawa, Boone Grove; Chad Schultz, North Newton; Jonah Thacker, Triton Central; Brooks Weszely, Sullivan; Evan Young, Shenandoah; Reid Zellmer, Bremen

WR: Trenton Brazel, Northwestern; Justin Brent, Speedway; Garrett Gray, Benton Central; Jake Hagan, Indianapolis Ritter; Michael Hutchcraft, Sullivan; Rhys Johnson, Benton Central; Hunter Jones, Heritage Christian; Ty Lockhart, Eastside; Matt McDivitt, Oak Hill; Ethan Pike, Bremen; Michael Rogers, Fort Wayne Luers; T.J. Sewell, Woodlan; Ames Walker, Heritage Christian; Michael Willis, Sullivan; Kyle Wolfe, Boone Grove

TE: Jaylin Bennett, Woodlan; Jake Clapp, Boone Grove; Trevor Featherston, Benton Central; Braden Mattocks, Rensselaer Central; Gunnar Norred, Tipton

OL: C.J. Andry, Paoli; Jonathan Chambless, Shenandoah; Eric Davis, North Putnam; Dennis Fielder, Andrean; Tyler Green, Fort Wayne Luers; Niko Kilburg, Boone Grove; Austin Little, North Posey; Ethan McKenzie, Heritage Christian; Grant Maxwell, Cass; Brent Midkiff, North Newton; Luke Shively, Tipton; Ryan Shrock, Heritage Christian; Joe Sweeney, Indianapolis Ritter; Nathan Wright, Evansville Mater Dei; Dylan Yates, Benton Central

K: Graham Allgood, Heritage Christian; Eldon Burtsfield, Fairfield; Jacob Fleming, Evansville Mater Dei; Kyle Franz, Eastside

DL: Jesse Bigger, North Newton; Kalob Bitner, Taylor; Jon Clark, Paoli; Tristian England, Paoli; Garrett Glisk, Boone Grove; Brient Hicks, Churubusco; Jake Johnston, Heritage Christian; Armond Jones, Indianapolis Ritter; Josh Keith, Eastern (Greentown); Cody Moesner, Southridge; Dakota Richardt, Evansville Mater Dei; Jamon Tapp, North Posey; Drew Wells, Elwood; Jacob Williams, South Putnam

LB: Matt Beard, Eastside; Corey Beatty, Boone Grove; Alonzo Berumen, Delphi; Andrew Bichey, Heritage Christian; Jack Bolin, Fountain Central; Grant Bryan, North Putnam; Blake Cain, Cass; Evan Collins, Evansville Mater Dei; Jacob Deason, Benton Central; Nick Fischback, Benton Central; John Flores, River Forest; Jefferson Hall, Speedway; Drake Holtz, Triton Central; Jeremy Jones, North Newton; Ab Kiger, Rensselaer Central; David Kopp, Heritage Christian; Aaron LaMaster, Fort Wayne Luers; Isaiah Marshall, Bluffton; A.J. Mendoza, North Newton; Jordan Miller, Heritage Christian; Michael Pearson, Bluffton; Josh Rice, Paoli; Jim Sainsbury, Manchester; Kalob Salkill, South Spencer; Zach Shepard, Prairie Heights; Scott Sholar, Indianapolis Ritter; Josh Snider, Tipton; Dylan Stayner, Prairie Heights; Jordan Thurman, Triton Central; Zach Turner, Frankton; Zach Vetor, Shenandoah; Lane Young, Shenandoah

DB: Brandon Allen, North Newton; John Bryant, Heritage Christian; Ethan Fisher, Benton Central; Andy Hunt, Heritage Christian; Tyvel Jemison, Fort Wayne Luers; John Lamb, Speedway; Kendrick Mullen, Fort Wayne Luers; K.J. Myers, Eastern (Greentown); Austin Olive, North Newton; Tyler Souligne, Benton Central; Daniel Stickford, Triton Central; Lee Wroblewski, Paoli; Tanner Wroblewski, Paoli

CLASS 1A

OFFENSE

QB: Austin Karazsia, 6-7, 210, Sr., Linton-Stockton

RB: Spencer Gilbert, 6-0, 188, Jr., Eastern Hancock; Joe Miller, 5-8, 165, Sr., Pioneer; David Tarver, 5-8, 180, Sr., Indianapolis Scecina,

WR: Timmy Mills, 5-11, 160, Sr., Lafayette Central Catholic; Chad Thompson, 6-2, 195, Sr., West Washington

OL: Ethan Beech, 6-4, 250, Sr., North Miami; Casey Bullock, 6-3, 235, Sr., Lafayette Central Catholic; Christian Johnson, 6-4, 245, Sr., Indianapolis Scecina; Matt Hurford, 6-2, 195, Jr., Culver; Evan Judy, 6-3, 270, Sr., , North Daviess

K: Cole Bartlett, 6-2, 170, Sr., Hagerstown

DEFENSE

DL: Sam Dellinger, 5-11, 195, Sr., South Adams; Aaron Perkins, 6-2, 260, Sr., Milan; Spencer Wright, 5-10, 245, Sr., Perry Central

LB: Tyler Callahan, 5-10, 215, Sr., Sheridan; Ross Corcoran, 6-1, 215, Sr., , Lafayette Central Catholic; Martavius Hunt, 5-9, 185, Sr., Tri-Central; Dante Rehmel, 6-2, 235, Sr., North Central (Sullivan)

DB: Michael Hamilton, 6-1, 180, Sr., West Central; Justin Jendreas, 5-9, 165, Sr., Whiting; Koye Kaiser, 5-9, 185, Sr., Linton-Stockton; Brayden Woodard, 5-11, 175, Jr., North Vermillion

P: Matthew Gatewood, 6-1, 200, Sr., South Decatur

HONORABLE MENTION

QB: Austin Barker, North Miami; Cole Bartlett, Hagerstown; Dalton Combs, Adams Central; Michael Hamilton, West Central; Chris Johanningman, South Decatur; Ryan Spesard, Carroll (Flora); A.J. Veloz, Whiting

RB: Sebastian Baggett, Springs Valley; Tyler Brown, Cambridge City; Matt Dorris, Pioneer; Spencer Gilbert, Eastern Hancock; Jeremy Gonzalez, Caston; Jared Groomer, Eastern Greene; Nathan Hollars, Southwood; Austin Hoover, Sheridan; Austin Horn, Tri-Central; Jason Kirchhoff, North Decatur; Kelsy Kirkland, Northeastern; Austin Leclere, Perry Central; Colton Lengacher, North Daviess; Chantz Marlatt, West Central; Brad Schrader, Lafayette Central Catholic; Jared Souder, Knightstown; Chase VanSchoyck, North Central; Ethan Young, Whiting; Kody Zumwalt, North Vermillion

WR-TE: Byron Balser, South Decatur; Nate Beatty, Fremont; Brandon Dillon, Carroll (Flora); Austin Drinski, South Newton; Logan Frye, Eastern Greene; Patrick Petruf, Whiting; Grant Stamm, Linton-Stockton; Jordan Taylor, Hammond Noll.

OL: David Arkenberg, Milan; J.D. Bahrke, Adams Central; Lazarus Conley, West Central; Brent Cothran, South Newton; Robbie Davis, North Vermillion; Jake Hicks, Eastern Hancock; Josh Lytle, Pioneer; Erick Seaver, Milan; Dakota Sneed, Edinburgh; Dakota Uplinger, North Vermillion; Brett Wyatt, Southwood

K: Matt Bouggy, Lafayette Central Catholic; Dyllanne Deisher, Linton-Stockton; Hector Osario, Pioneer; Scott Pennington, Milan

DL: Chance Ault, Caston; Austin Green, West Washington; Kris Hill, Northeastern; Ethan Lannan, Linton-Stockton; Rodney Oliver, West Central; Ben Pfister, Adams Central; Darius Stanley, Tri-Central

LB: Duran Bocanegra, Union City; Mike Foglesong, Dugger; Robbie Foster, Rockville; Andy Franko, Whiting; Kain Grose, Hagerstown; James Hadley, Indianapolis Scecina; Sean Keller, West Washington; Caleb Ketring, Cambridge City; Ethan Kunkle, North Vermillion; Levi McKee, North Miami; Austin Phillips, Indiana Deaf; Jaden Reneau, Carroll (Flora); Angel Rosario, Hammond Noll; Josh Sears, Southwood; Cody Shively, Triton; Alex Smith, North Knox; Trent Tatlock, Edinburgh; Dean Thomas, Knightstown; Connor Tooley, Indianapolis Scecina; Sam Trader, Wood Memorial; Jason Wedryk, Hammond Noll; Stephen Whitlock, Pioneer

DB: James Antonoglou, Union City; Cole Bradbury, Linton-Stockton; Kirby Cox, Indianapolis Scecina; Colin Hileman, North White; Cody Howell, Tri-Central; Coby Jones, Monroe Central; Will Jones, Lafayette Central Catholic; Willie Mays, Milan; Jordan Meurer, North Knox; Dakota Smucker, Knightstown; Levi Weddle, Springs Valley.

P- John Hammersmith, North Decatur; Austin Leclere, Perry Central; Ricky Montemayer, South Newton; Dane Rupska, Linton-Stockton; Jared Souder, Knightstown

(Copyright 2012 The Associated Press. All rights reserved. This material may not be published, broadcast, rewritten or redistributed.)

Powered by WorldNow